Dom jest miejscem odpoczynku, spokoju, zabawy, wychowania i wspaniałych rodzinnych chwil, więc bezwarunkowo musi być miejscem bezpiecznym, komfortowym, które w pełni kontrolujesz. Na zapewnienie bezpieczeństwa ma wpływ wiele czynników, a jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych elementów są Systemy TV Użytkowej (CCTV). System TV Użytkowej jest kolejnym krokiem w budowaniu naszego poczucia bezpieczeństwa.

Firma YALE tworzy systemy inteligentnego monitoringu dla potrzeb głównie domowych, których niewątpliwym atutem jest ich samodzielna instalacja przy pomocy bardzo czytelnie opisanych i zobrazowanych instrukcji.

Zdalny podgląd w czasie rzeczywistym z kamery, lub systemu kamer może się odbywać przy pomocy urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Obsługa podglądu on-line możliwa jest przy pomocy dedykowanej aplikacji Yale Smart Living, która stanowi część ekosystemu obsługującego bezprzewodowe systemy alarmowe, kamery IP oraz inteligentne zamki m-ki Yale.

Produkty marki Yale w tym zestawy i kamery TV użytkowej charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania i trwałością. 

Yale proponuje gamę gotowych zestawów CCTV w różnej konfiguracji, kamer kopułkowych, kamer tubowych i kamer Wi-Fi, które można z powodzeniem dopasować do indywidualnych potrzeb.

 

Kamera kopułkowa Yale 1080p/biała Kamera kopułkowa Yale 1080p/biała
Producent: YALE
Cena: 355,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera przewodowa Yale HD 1080p Kamera przewodowa Yale HD 1080p
Producent: YALE
Cena: 355,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera Smart Home CCTV - SV-ABFX-W-2 Kamera Smart Home CCTV - SV-ABFX-W-2
Producent: YALE
Cena: 313,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw Smart Home CCTV XL - SV-4C-4ABFX-2 Zestaw Smart Home CCTV XL - SV-4C-4ABFX-2
Producent: YALE
Cena: 2 415,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw Yale Smart Home CCTV Zestaw Yale Smart Home CCTV
Producent: YALE
Cena: 2 310,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw Yale Smart Home CCTV XL Zestaw Yale Smart Home CCTV XL
Producent: YALE
Cena: 3 665,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl