Opcje przeglądania

Ochrona kluczy

 

                  Klucz to przedmiot służący do otwierania i zamykania zamka, a zamek w połączeniu z wkładką i kluczem to podstawowy system zabezpieczenia drzwi/obiektów. Istnieje wiele rodzajów kluczy w tym między innymi: mechaniczne, proste, magnetyczne i inne.

W codziennym użytkowaniu spełniają mniej lub bardziej ważną rolę, służą do otwarcia/zamknięcia furtki, bramy, domu, mieszkania, obiektu, sali lekcyjnej, pokoju biurowego, gabinetu Zarządu, kancelarii tajnej i innych. Wszystkie jednak bez wyjątku powinny znajdować się pod szczególnym naszym nadzorem i być właściwie zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych, lub intruza.

Dlatego też w naszej ofercie sklepu internetowego i Salonie DEMO znalazły się:

- depozytor na klucze marki  ASSA,

- sejfy, skrzynki i skrytki na klucze z zamkiem elektronicznym marki Yale różnej klasy pozwalające na właściwe uporządkowanie, gospodarowanie i skuteczne zabezpieczenie kluczy o różnym rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych zabezpieczeń, a być może któreś z nich zainteresuje Państwa i znajdzie zastosowanie w gospodarstwie domowym, lub firmie.

Zespół SystemWD

Depozytor na klucze TRAKA21 Depozytor na klucze TRAKA21
Cena: 11 685,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sejf na klucze  100 haków  Yale Sejf na klucze 100 haków Yale
Producent: YALE
Cena: 821,00 zł 1 173,00 zł
  • promocja
Sejf na klucze  48 haków YKB/365/DB1 Sejf na klucze 48 haków YKB/365/DB1
Producent: YALE
Cena: 466,00 zł 666,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl