W naszym sklepie oferujemy wiele rozwiązań, które pomogą Ci w zabezpieczeniu i kontroli dostępu do wybranych przez Ciebie pomieszczeń.

Zapoznaj się z naszymi produktami. Posiadamy elektrozaczepy oraz  alternatywę do nich jakimi są zwory elektromagnetyczne.

Ciekawym rozwiązaniem jest zamek elektroniczny ENTR wraz z akcesoriami. Pozbędziesz się ciągłego problemu z szukaniem kluczy do drzwi wejściowych! Możliwość sterowania zamkiem w drzwiach za pomocą smartfona, linii papilarnych, kodu PIN lub pilota.

Dzięki klamce Code Handle door będziesz mógł kontrolować dostęp do konkretnych pomieszczeń w domu lub firmie. Od teraz niepowołane osoby nie wejdą do Twojego gabinetu!

Najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem w naszym sklepie jest CLIQ GO - IKON. To nowoczesne, innowacyjne i świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm, ale też dla indywidualnych odbiorców np. do domu. System jest bezprzewodowy (całkowicie bez okablowania!), nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji w strukturę ścian, drzwi i futryn. .

System w jego najmniejszej formie składa się z wkładki, klucza, programatora i oprogramowania w chmurze. Praktycznie eliminuje możliwość dorobienia klucza przez osobę nieupoważnioną. Cliq Go pozwala na skuteczne prowadzenie gospodarki kluczami i nadzór nad nimi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl