Bezprzewodowe Systemy Sygnalizacji Włamania (SSW)

             Czy wiesz, że 40% zainstalowanych Systemów Sygnalizacji Wlamania (SSW) stanowią bezprzewodowe Systemy Alarmowe. Coraz większa popularność bezprzewodowych systemów alarmowych wynika z tego, że są niezawodne, wyposażone w coraz wytrzymalsze baterie/akumulatorki pozwalające na działanie poszczególnych elementów systemu nawet do 8 lat, no i naszym zdaniem najważniejszym atutem jest to że możemy zainstalować w każdym momencie nie powodując ingerencji w ściany tak jak przy systemach alarmowych. Często się zdarza, że dom, mieszkanie, biuro czy boks handlowy jest już przygotowany do użytkowania i w tedy przypomina nam się, że dla bezpieczeństwa naszego mienia powinien być zainstalowany system alarmowy. Dlatego też w takich i nie tylko w takich sytuacjach możemy zainstalować bezprzewodowy System Sygnalizacji Włamania (SSW).

              My proponujemy Państwu gamę bezprzewodowych systemów alarmowych m-ki YALE, które wyróżniają się nietuzinkowym wykonaniem i niezawodnością działania. Jednak największym ich atutem jest to, że można zainstalować je samodzielnie, w myśl znanego powiedzenia „zrób to sam”. Każdy zestaw jest zaopatrzony w Instrukcję Instalacji i Obsługi, opisany i zobrazowany w bardzo przystępny sposób, który pozwoli samodzielnie zainstalować i uruchomić taki system. Systemy z powodzeniem zabezpieczą dom, mieszkanie, biuro, pawilon handlowy i inne pomieszczenia użytkowe. Przy pomocy dedykowanej darmowej aplikacji można w pełni nadzorować system i nim zarządzać. Aplikacja powiadomi Cię o każdej zmianie statusu systemu jako całości i każdego urządzenia z osobna.   

Zachęcamy do zakupu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, a osoby chcące zdobyć więcej informacji o systemach m-ki YALE zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Natomiast osoby mieszkające w Krakowie, lub okolicach zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu DEMO, gdzie można samodzielnie sprawdzić działanie systemów alarmowych m-ki YALE, ale też szerokiej gamy zabezpieczeń tej marki.

Zespół SystemWD

 

Czujnik ruchu PIR Czujnik ruchu PIR
Producent: YALE
Cena: 199,99 zł
szt.
zobacz więcej
Czujnik/Kontaktron okno/drzwi Czujnik/Kontaktron okno/drzwi
Producent: YALE
Cena: 134,99 zł
szt.
zobacz więcej
Klawiatura Klawiatura
Producent: YALE
Cena: 189,99 zł
szt.
zobacz więcej
Pilot do zestawu Yale Sync Pilot do zestawu Yale Sync
Producent: YALE
Cena: 134,99 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw alarmowy IA-311 z klawiaturą Zestaw alarmowy IA-311 z klawiaturą
Producent: YALE
Cena: 1 149,95 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl