O nas

 

                             Zanim zlecisz komuś ochronę swojego mienia, najpierw zastanów się w jaki sposób możesz zabezpieczyć je SAM!  

 

                               Bezpieczeństwem w ogólnym tego słowa znaczeniu zajmuję się od 1991r. Przez cały okres swojej działalności wielokrotnie brałem czynny udział między innymi w zabezpieczeniu zdarzeń nadzwyczajnych, którymi w mojej ocenie są działania przeciwko zdrowiu, życiu i mieniu. Uczestniczenie w tych zdarzeniach pozwoliło mi na obserwację zachowań ludzkich oraz poziom stosowanych zabezpieczeń lub kompletny ich brak. I wiem, że każde zdarzenie bez wyjątku, jest dla każdej osoby przeżyciem traumatycznym. Począwszy od ujawnienia zdarzenia, powiadomienia właściwych służb i uczestniczenia w czynnościach procesowych. Po zdarzeniu zazwyczaj pozostaje naprawa uszkodzeń powstałych w wyniku zdarzenia i uporządkowanie bałaganu, jaki powstał w jego wyniku, a na sam koniec jest oczekiwanie na pieniądze z ubezpieczenia, o ile ktoś podjął słuszną decyzję o zawarciu umowy bezpieczeństwa.

Dlatego też w oparciu o zdobyte doświadczenia postanowiłem otworzyć sklep internetowy i postawić w nim na szeroką gamę Systemów i urządzeń zabezpieczających mienie, których główną zaletą jest możliwość ich samodzielnej instalacji i konfiguracji, czyli „zrób to sam”.                                                   

Szeroka gama urządzeń i współpracujących z nimi aplikacji, w dużej części udostępnianych przez producentów urządzeń nieodpłatnie, pozwalają na częściową lub całkowitą kontrolę nad swoim mieniem. Zaliczam do nich możliwość obserwacji mienia lub osób przy pomocy Systemów TV Użytkowej (CCTV) w czasie rzeczywistym na urządzeniach mobilnych, np. na smart fonach, tabletach bez względu na miejsce swojego pobytu. Do kolejnej grupy zaliczam Systemy Sygnalizacji Włamania (SSW), które w pełni mogą być obsługiwane przez aplikacje, z poziomu których między innymi można uzbrajać/rozbrajać system oraz oferują one możliwość otrzymywania informacji o stanie systemu, np. naruszeniu strefy chronionej systemem, zalaniu pomieszczenia i wiele innych komunikatów, które pozwalają na szybką reakcję. Kolejną grupą są Systemy Kontroli Dostępu (SKD), które pozwalają na śledzenie dostępu do domu, biura, firmy lub innych obiektów. Ostatnią grupą zabezpieczeń, które właściwie wykonane potrafią skutecznie ochronić mienie, są zabezpieczenia mechaniczne, np. rolety antywłamaniowe, kłódki, zabezpieczenia do jednośladów i inne.             

Wszystkie stosowane zabezpieczenia bez wyjątku wiążą się z określonymi nakładami finansowymi, można je jednak ograniczyć poprzez zakup i samodzielną instalację, co z całą pewnością pozwoli na zaoszczędzenie nierzadko pokaźnej sumy.

Z doświadczenia wiem, że o zabezpieczeniach swojego mienia myślimy na samym końcu, a często w ogóle nie bierzemy tego pod uwagę. Z moich obserwacji i rozmów z ludźmi wnioskuję, że wynika to głównie z braku lub niedostatecznych środków finansowych, ale również z braku wiedzy na temat kosztów takich zabezpieczeń. Dlatego postanowiliśmy w naszym sklepie wprowadzić możliwość sprzedaży urządzeń w systemie ratalnym. 

W naszej ofercie znajdują się głównie Systemy zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych znanej na całym świecie firmy YALE, której założenie jest datowane na 1843 rok przez Linusa Yale Seniora oraz Linusa Yale Juniora, a chwili obecnej znajdującej się w grupie kapitałowej ASSA ABLOY, czołowego dostawcy rozwiązań w segmencie bezpieczeństwa. W obecnej chwili firma Yale jest wiodącą globalną marką konsumencką dla klientów indywidualnych w grupie ASSA ABLOY.

Szeroka gama Systemów i zabezpieczeń mechanicznych w mojej ocenie pozwala na zaprojektowanie i skuteczne zabezpieczenie mienia prywatnego, małej i średniej firmy.

Zainteresowanym zakupami zabezpieczeń elektronicznych lub mechanicznych służymy rzeczową poradą , a w razie potrzeby pomocą w instalacji Systemów.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie i nawiązania współpracy. Zapraszamy też do odwiedzenia naszego SALONU DEMO mieszczącego się w Krakowie przy ul. Łukasza Górnickiego 3, gdzie będziecie Państwo mogli zapoznać się z jakością, działaniem Systemów i Zabezpieczeń Mechanicznych.

Salon DEMO, dni i godz. otwarcia:

  • poniedziałek  - od godz. 8:00 do godz. 17:00,
  • wtorek         - do godz. 8:00 do godz. 17:00,
  • środa           - od godz. 8:00 do godz. 17:00,
  • czwartek       - od godz. 8:00 do godz. 17:00,
  • piątek           - od godz. 8:00 do godz. 17:00,
  • dni wolne od pracy - możliwy jest odbiór towaru po wcześniejszych ustaleniach.

Pytania prosimy kierować przy pomocy formularza kontaktowego, pod adresem email: kontakt@systemwd.pl, lub telefonicznie pod numerem 502-922-524 , lub 797-196-894.

 

SystemWD

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl